Archive for the ‘WARSZTATY’ Category

Przedstawiam małą zajawkę z niedzielnych warsztatów z Wiktorem Franko “Portret emocjonalny”, które organizował Adam Przęzak z Proimago. Było świetnie, wielu starych znajomych odwiedziło Kielce, poniżej mały efekt niedzielnych zmagań:

Image Hosted by ImageShack.us

KielceCom

March 1, 2012

Kolejna fajna impreza, którą wraz z Jarkiem ze Storm Studio będziemy dla Was relacjonować. 7 marca odbędzie się pierwsza rocznica odkąd te spotkania są organizowane i z tej okazji szykuje się zjazd branży IT, PR i nowych mediów w Kielcach.

KielceCom to barcamp – impreza adresowana dla wszystkich, których ciekawi jak realizowane są kampanie w sieci, jak być w niej widocznym czy po prostu chcą poznać interesujących ludzi i nawiązać współpracę z innymi firmami z kraju. to najbliższe spotkanie będzie o tyle wyjątkowe, że jako prelegentki wystąpią tylko kobiety, a to w związku z Dniem Kobiet, który jest dzień później. Organizatorzy chcą poprzez nie pokazać piękno branży, a jednocześnie liczą na dużą uwagę męskiej części uczestników wydarzenia. W planach poza prezentacjami Pań urodziny KielceCom – a więc tort, konkursy i impreza do rana. Będę tam na pewno i zapraszam. Zainteresowani muszą jednak zarejestrować się wysyłając maila na adres urodziny@kielcecom.pl Wszystko odbędzie się w Galerii Echo w Klubie Kosmos. Start godzina 18:30.

Do zobaczenia

Image Hosted by ImageShack.us

Środek sezonu ślubnego, brak czasu na wszystko, jednak udało się wygospodarować dwa dni na wspaniałe warsztaty z Tomaszem Tomaszewskim, zorganizowane przez Adama Trzcionkę i Kalinę Ciesielską. Pan Tomasz to niesamowita osoba, jego wiedza, sposób patrzenia na świat, podejście do fotografii…. imponowały wszystkim. Przy okazji warsztatów miałem okazję poznać wielu świetnych fotografów z których dużą część znam wirtualnie z forum repoglamour. Poniżej kilka zdjęć; kto był to wie o co chodzi z pandami i pieskami, Gorące pozdrowienia dla Pana Tomasza, Organizatorów i Wszystkich Uczestników :)

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us