Archive for the ‘RELACJA’ Category

KielceCom

March 1, 2012

Kolejna fajna impreza, którą wraz z Jarkiem ze Storm Studio będziemy dla Was relacjonować. 7 marca odbędzie się pierwsza rocznica odkąd te spotkania są organizowane i z tej okazji szykuje się zjazd branży IT, PR i nowych mediów w Kielcach.

KielceCom to barcamp – impreza adresowana dla wszystkich, których ciekawi jak realizowane są kampanie w sieci, jak być w niej widocznym czy po prostu chcą poznać interesujących ludzi i nawiązać współpracę z innymi firmami z kraju. to najbliższe spotkanie będzie o tyle wyjątkowe, że jako prelegentki wystąpią tylko kobiety, a to w związku z Dniem Kobiet, który jest dzień później. Organizatorzy chcą poprzez nie pokazać piękno branży, a jednocześnie liczą na dużą uwagę męskiej części uczestników wydarzenia. W planach poza prezentacjami Pań urodziny KielceCom – a więc tort, konkursy i impreza do rana. Będę tam na pewno i zapraszam. Zainteresowani muszą jednak zarejestrować się wysyłając maila na adres urodziny@kielcecom.pl Wszystko odbędzie się w Galerii Echo w Klubie Kosmos. Start godzina 18:30.

Do zobaczenia

Image Hosted by ImageShack.us

RH+ “Światło”

February 29, 2012

Mała zajawka z backstagu do nowego klipu zespołu RH+ “Światło” przy którego produkcji pracowałem wraz z Jarkiem ze Storm Studio . Niebawem szersza relacja. Z Pozdrowieniami dla RH+ i całej ekipy realizującej projekt :)

Image Hosted by ImageShack.us

15 października 2011 odbyło się oficjalne otwarcie sklepu New Look w centrum handlowym Silesia City Center w Katowicach. Tego dnia klienci mogli wziąć udział w konkursie Darcia Pierza, miłośniczki najbardziej kobiecego elementu damskiej garderoby – szpilek, mogły się zmierzyć w Mierzeniu Obcasów. Na koniec odbył się konkurs na najlepsza stylizację. Autorka najbardziej kreatywnego pomysłu dostała wszystkie elementy swojej stylizacji w prezencie. Do wygrania były również Vouchery na 20, 50, 70, oraz 100zł. Zapraszam do naszej relacji, tym razem video wykonanej dla HighLight Studio przez Jarka Adamczaka ze Storm Studio. Zapraszam do oglądania materiału w jakości HD.

Przy okazji pobytu w Krakowie, zajrzałem na krótką pogawędkę do wspaniałego fotografa i świetnego “błyskacza” Łukasza Piecha. Facet posiada niesamowitą wiedzę na temat oświetlenia. Oczywiście został zalany całą masą pytań z mojej strony: co? jak? z czym? i dlaczego? Łukasz bardzo chętnie tłumaczył techniki oświetleniowe które zostały wykorzystane do tworzenia jego prac, nie dziwiło mnie to bo to ten typ człowieka który kocha fotografię, czerpie z niej przyjemność i lubi się dzielić zdobytą wiedzą z takimi samymi zapaleńcami jak On sam. Łukasz jest twórcą portalu www.blyskanie.pl na którym pokazuje techniki oświetleniowe które wykorzystuje, dając przy tym wspaniałe lekcje wszystkim wyznawcą techniki “strobist”.
Łukaszu wielkie dzięki za gościnę a przede wszystkim za wszytko co robisz dla zapaleńców fotografii :)

Image Hosted by ImageShack.us

Poniżej kilka zdjęć autorstwa Łukasza.

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted <a href=